آموزش تصویری غسل جنابت – How to perform Ghusl

آموزش تصویری غسل جنابت – How to perform Ghuslدر شریعت اسلام غسل جنابت، از غسل‌های واجبی است که پس از جنب شدن باید انجام شود.

در دین اسلام به واسطه بیرون آمدن مایع منی، چه در خواب باشد یا در بیداری، کم باشد یا زیاد، با شهوت باشد یا بی‌شهوت، با اختیار باشد یا بی‌اختیار، انسان جنب می‌شود و باید غسل جنابت انجام دهد.

در حال جنابت نماز و روزه و موارد دیگر تا وقتی غسل جنابت انجام نداده است، بر انسان حرام می‌شود و باید از انجام آنها خودداری کرد.

غسل جنابت را به دو صورت ترتیبی و ارتماسی می‌توان انجام داد. در اینجا آموزش صحیح غسل ترتیبی، را که بیشتر مورد استفاده است به همراه احکام مربوط به آن در قالب یک فیلم آماده شده.

#آموزش #تصویری #غسل #جنابت #perform #Ghusl

آموزش تصویری غسل

اسلام,دین,غسل,منی,جنابت,ارتماسی,ترتیبی,وضو,wuzu,wudhu,wodhoo,woodhoo,woozoo,wozu,wudu,ghosl,qosl,islam,ghusl,qusl,ablution,جماع,آمیزش,سکس,رابطه جنسی,شهوت,جنب,طهارت,ritual washing,وضوء,sex,tartibi,Irtimasi,ertemasi,Ritual Purification (Religious Practice)

24 comments

 1. آیا با یک حمام می شود غسل هم کرد؟
  و یا اول حمام کند و بعد نیت غسل و آب به تمام قسمت های بدن انداخت؟

 2. الان اینو یاد بگیرم برم بهشت ؟ خخخخخخخ ولمون کن بابا خربزه آبه دلت خوشه

 3. برادرا همین که نیت کردید داخل حمام شدید دان بینی گوش را بشورید بعد از سر تا پا آب کشی کنید غسل تون میشه

 4. من هیچ چیز شیعه را قبول ندارم بخصوص شیعه ایران که زن را در برابر پول برای چند ساعتی سیغه میکنند.

 5. این پسر کوچیکه تو فیلم جق زیاد میزده ها که تو کار غسل کارکشته شده

 6. میتونیم آب غسلو بعد از اینکه غسل به اتمام رسید با حوله خشک کنیم؟

 7. برادر یه سوال
  دلیل غسل چیه؟؟ و فرقش با شستن عادی بدن چیه؟

  مگه تو اون حالاتی که غسل رو واجب میکنه چه چیزی رو روی پوست باقی میزاره که
  باید غسل کرد؟؟

  بگو قانع شم؟! ـ

 8. آی مردم دنیا سنی ها کل زندگی شان امی معنا ره داره که چی قسم به بهشت برن اچ معنی زندگی کدن را نمیدانن فقط داعش و طالب و دکه و دکه فقط بپرسن از این عمری ها که ده کجای قرآن چنین حرفی گفته درست است غسل واجب است اما ای نافهما از پیش خود و چهارتا کتابی که خودشان نوشتن به اسلام قانون جور کدن مثلا شستن پا در وضوع و رنگارنگ غسل آبروی دین ره بردن اوووووووووف

 9. (اتق الله حیث ما کنت ) برادران و خواهران عزیز از الله بترسید این چی سخنان تفرقه آمیز است که میگویید …….. تمام بد بختی که بالای امت اسلامی آمده بخاطر خمین بی اتفاقی است … من سنی هم …اما آنقدر به اهل رسولله محبت دارم که اظهار کرده نمی توانم پس به این مهنی نیست که من یک برادر شیعه و یک برادر شیعه مرا لعنت بفرسته پس چرا تفرقه بین یکدیگر!!!

 10. خاک تو سزجندتون بکن تو قوارتون گوزیدم مردم اینا خرافاته غرب زده های باور نکنین اینا دارن اسلام رو بد جلوه می دن. جای همتون توکیر وکون شوهرم

 11. خاک تو سزجندتون بکن تو قوارتون گوزیدم مردم اینا خرافاته غرب زده های باور نکنین اینا دارن اسلام رو بد جلوه می دن. جای همتون توکیر وکون شوهرم

Leave a comment

Your email address will not be published.