اسکاج بافتنی جدید — آموزش بافت اسکاج ظرفشویی ساده — آموزش بافتنی با قلاب

اسکاج بافتنی جدید — آموزش بافت اسکاج ظرفشویی ساده — آموزش بافتنی با قلابسلام به همه عزیزان همراه و هنرمندان گرامی. در فیلم آموزش بافتنی و قلاب بافی امروز با هم آموزش بافت اسکاج ظرفشویی ساده رو تماشا می‌کنیم. اگر دوست دارید که برای آشپزخونه از کارهای قلاب بافی و بافتنی خودتون استفاده کنین حتما این فیلم آموزش اسکاج بافتنی رو از دست ندین.

برای آموزش بافت اسکاج ظرفشویی امروز نیاز به کمی نخ سوزنی و یک میل قلاب بافی شماره بالا داریم. ما برای داخل این اسکاج بافتنی از کمی الیاف نازک (پشم شیشه متری) هم استفاده کردیم و برای وصل کردن لبه‌های اسکاج بافتنی مون هم از نخ بی‌رنگ (نامرئی) و سوزن کمک گرفتیم.

اگه دنبال کار تولیدی در خانه هستید، میشه از این آموزش استفاده کنین. به خصوص اینکه برای شروع به کار نیاز به سرمایه خاصی نیست و با حداقل هزینه می‌تونین یه کار خونگی برای خودتون دست و پا کنین. البته برای کسب درآمد جدی از فروش اسکاج بافتنی باید کمی حوصله به خرج بدین و کارهای خوشگل ببافین.

امیدواریم از این فیلم آموزش اسکاج بافتنی و در کل از فیلم‌های آموزش بافتنی با قلاب خوشتون بیاد…

لینک این ویدئو برای ارسال به دوستان:

لطفاً برای دلگرمی و حمایت از بافتنیا، ما را در دنیای مجازی و واقعی به دوستان و عزیزان خود معرفی کنید. حتما عضو کانال/پیج ما در شبکه‌های اجتماعی زیر بشوید و لینک ویدئوهای محبوب خود در بافتنیا را در رسانه‌های آنلاین برای دیگران ارسال کنید. ما برای رساندن این مجموعه رایگان آموزش بافتنی به افراد بیشتر روی کمک شما حساب می‌کنیم.

بافتنیا (دنیایی از آموزش بافتنی آنلاین به صورت رایگان) را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

#بافتنی #قلاب_بافی #اسکاج

#اسکاج #بافتنی #جدید #آموزش #بافت #اسکاج #ظرفشویی #ساده #آموزش #بافتنی #با #قلاب

آموزش تصویری بافت ظرفشویی

اسکاج,بافت اسکاج,مدل بافت اسکاج,آموزش بافت اسکاج,آموزش بافت اسکاج ظرفشویی,آموزش بافت اسکاج با قلاب,آموزش اسکاج قلاب بافی,اسکاج قلاب بافی,مدل اسکاج بافتنی,اسکاج بافتنی,آموزش اسکاج,آموزش اسکاج بافتنی,اموزش قلاب بافی با نقشه,اسکاج بافتنی جدید,crochet dishcloth,scotch,اموزش بافتنی جدید,بافتنی با قلاب,اموزش بافت,آموزش گام به گام قلاب بافی,آموزش قلاب بافی با کاموا,قلاب بافی مبتدی,قلاب بافی با کاموا,بافتنی,dishcloth,آموزش قلاب بافی,قلاب بافی,آموزش بافتنی

15 comments

  1. خسته نباشی با این اموزش زیبات 👌🏻❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  2. واقعا خسته نباشی خیلی عالی توضیح میدی❤❤❤❤❤❤❤👌🏻

  3. خسته نباشید ولی اگه بلوز یا ژاکت هم بهمون یاد بدین خیلی خوب میشه

  4. اگه سوالی درباره فیلم اسکاج بافتنی داشتین همین‌جا مطرح کنین لطفا

Leave a comment

Your email address will not be published.