ژله خرده شیشه آسان

ژله خرده شیشه آسانJeleh khordeh shisheh – jelly – ژله خرده شیشه آسان

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

ژله یا لرزانک، آب میوه پخته شده در شکر حاوی ژلاتین که در هوای سرد منعقد می‌شود.در حال حاضر ژله بیشتر به صورت پودر ژله یافت می شود که باید آن را با آب سرد و گرم مخلوط و در یخچال منعقد کرد. به دلیل این که در این ماده از ژلاتین استفاده میشود ، گیاه خواران از خوردن آن پرهیز می کنند زیرا این ماده از کلاژن پوست و استخوان جانوران تهیه میشود.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Jelly desserts are desserts made with sweetened and flavored gelatin. They can be made by combining plain gelatin with other ingredients or by using a premixed blend of gelatin with additives. Fully prepared Jelly desserts are sold in a variety of forms, ranging from large decorative shapes to individual serving cups.

#Ashpazi890m

#ژله #خرده #شیشه #آسان

آموزش تصویری ژله خرده شیشه با شیر

ژله خرده شیشه آسان,ژله,jeleh,geleh,zheleh,jelly,دسر آسان,دسر,آلوورا,ژله خرده شیشه با بستنی,ژله خرده شیشه با الوورا,ژله با الوورا,ژله الوورا با بستنی,ژله با بستنی,ashpazi.890m.com,ashpazi.com,ghaza irani,iranian food,persian kitchen,ashpazi,غذا ایرانی,آشپزی,آموزش پختن غذاهای ایرانی,Ashpazi irani,ashpazi modern,Iranian Recipes,iran food recipes,آشپزی مدرن,Recipes,desserts,ژله خرده شیشه,ژله آسان,طرز تهیه ژله,خانم گل آور,خانم صرافها

15 comments

  1. سلام ممنون از توضيحتون فقط اين خانم مجري اصلا اجازه نميده كه بفهميم

  2. الان این دسر خیلی کم هزینس؟؟؟!!!!یه دونه ژله ۷ تومنه😑😑😑😑

  3. بچه ها Jele منظورم زله هست.
    از پوست خوک درست میشه. چونچکه زله گاوی خوب نیست.

  4. يعني بستني رو با هر رنگ ژله قاطي كنيم رنگ همون ژله ميشه؟سفيد نميشه؟

Leave a comment

Your email address will not be published.