چگونه گوشی موبایل خود را دایورت کنیم و یا از حالت دایورت خارج کنیم؟+ویدئو

چگونه گوشی موبایل خود را دایورت کنیم و یا از حالت دایورت خارج کنیم؟+ویدئوکد دایورت همراه اول ، ایرانسل و سایر اپراتور ها چیست روش لغو دایورت موبایل و کد لغو دایورت موبایل چیست؟ در بسیاری از مشاغل و بسیاری از موقعیت‌ها نیاز دارید که گوشی شما ۲۴ ساعته در دسترس باشد، تصور کنید جلسه مهمی دارید و منتظر یک تماس ضروری هم هستید، از طرفی دوست ندارید و این امکان هم برای شما وجود ندارد که گوشی موبایل خود را در اختیار فرد دیگری بگذارید. خوشبختانه در اینطور مواقع به راحتی می‌توانید با دایورت کردن خط خود در تماس‌ها و پیام‌های ورودی را به خط دیگری انتقال دهید. در ادامه به برسی این سوال ها که کد دایورت همراه اول و سایر اپراتور ها چیست ؟ چگونه هدایت تماس را غیر فعال کنیم ؟ و معرفی کد لغو انتقال تماس و خارج کردن تلفن همراه از دایورت می پردازیم.

در این ویدئو به آموزش دایورت با کد های مربوطه در #گوشی موبایل پرداخته شده است

نحوه دایورت شماره موبایل – کد دایورت همراه اول ، کد دایورت ایرانسل و سایر اپراتور ها :
کد دایورت همراه اول ، کد دایورت ایرانسل و .. با شماره‌گیری *۲۱* [شماره مقصد]# امکان پذیر است و می‌توانید خط خود را روی موبایل دیگری دایورت کنید. همچنین از طریق تنظیمات گوشی نیز می‌توانید گزینه‌های Divert و یا Call Forwarding را پیدا کرده و شماره‌ای که می‌خواهید تماس‌هایتان روی آن دایورت شود را وارد کنید، البته این امکان بر روی تمامی موبایل‌ها وجود ندارد و بهترین راه برای دایورت کردن خطتان شماره‌گیری کد #شماره مورد نظر*۲۱* است.

اگر در دسترس نبودید یا تلفن شما خاموش بود نیز می‌توانید به جای ۲۱ از شماره ۶۷ استفاده کنید، در چنین شرایطی اگر کسی تلاش برای برقرار تماس با شما را داشته باشد و شما در دسترس نباشید، شماره دایورت شده زنگ می‌خورد. اگر در هنگام دایورت کردن به مشکل بر خوردید به این معنی است که این سرویس برای خط شما فعال نشده و از مخابرات درخواست فعال شدن این سرویس را ارائه نمایید، حال سوال اینجاست که برای لغو دایورت شماره موبایل باید چه کاری انجام دهیم؟

از دایورت درآوردن خط با استفاده از کد لغو دایورت تماس همراه اول ، #ایرانسل و رایتل – چگونه دایورت را غیر فعال کنیم ؟
کد لغو دایورت تماس همراه اول ، ایرانسل ، رایتل چیست؟ برای لغو انتقال تماس و حذف #دایورت نیز #۲۱# را شماره گیری نمایید. به همین راحتی…

#چگونه #گوشی #موبایل #خود #را #دایورت #کنیم #یا #از #حالت #دایورت #خارج #کنیمویدئو

آموزش تصویری دایورت موبایل

چگونه گوشی موبایل خود را دایورت کنیم,دایورت شماره موبایل,کد دایورت همراه اول,کد دایورت ایرانسل,دایورت,تنظیمات گوشی,Divert,Call Forwarding,لغو دایورت شماره موبایل,کد لغو دایورت تماس همراه اول ، ایرانسل و رایتل,از دایورت درآوردن خط,کد لغو دایورت تماس همراه اول ، ایرانسل ، رایتل,لغو انتقال تماس و حذف دایورت,لغو دایورت موبایل به موبایل,سیستم عامل iOS,دایورت همراه اول,دایورت یک شماره به شماره دیگر,دایورت پیامک,دایورت کردن,لغو دایورت,لغو دایورت از طریق گوشی

دیدگاه‌ها

4 پاسخ به “چگونه گوشی موبایل خود را دایورت کنیم و یا از حالت دایورت خارج کنیم؟+ویدئو”

 1. ?BLACK WOLF? نیم‌رخ

  واقعا ممنونم

 2. lslam lslamyo نیم‌رخ

  چرا اینطور در میاَد براي لغو ۰۰۰

 3. lslam lslamyo نیم‌رخ

  قید و شرطـ ي وجود ندارد براي

  همہ خدمـٵت اصلـ ي مشکل در

  اتصاَل یاَ کد MMl ناَمعتبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *