آموزش زبان اسپانیایی – اموزش اسپانیایی #1

آموزش زبان اسپانیایی – اموزش اسپانیایی #1آموزش اسپانیایی #1 یادگیری زبان اسپانیایی الفبای زبان اسپانیایی
در این درس گام اول یادگیری زبان اسپانیایی یعنی آشنایی با حروف زبان اسپانیایی و نحوه تلفظ کلمات اسپانیایی و نوشتن آنها در زبان اسپانیایی بطور کامل آشنا میشویم.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
اینستاگرم :

اینستاگرم :

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
#زبان_اسپانیایی #اسپانیایی #آموزش_زبان_اسپانیایی
آموزش زبان اسپانیایی برای علاقه مندان به اسپانیا و زبان اسپانیایی و همچنین برای مهاجرت به کشور اسپانیا و یا حتی مهاجرت به مکزیک و مهاجرت به آمریکای جنوبی بسیار مهم یباشد
.
درضمن مهاجرت تحصیلی به اسپانیا و زندگی در اسپانیا بدون یادگیری زبان اسپانیایی بسیار سخت میباشد
.
آموزش اسپانیایی و یادگیری زبان اسپانیایی
کاور این درس پرچم دو رنگ کشور اسپانیا میباشد که نمادی از اتحاد چندین امپراطوری میباشد

در این کانال تمام سعی ما برای آموزش صد در صد رایگان زبان اسپانیایی به تمام پارسی زبانان دنیا میباشد، زبان اسپانیایی را میتوان یکی از مهمترین زبان های دنیا دانست زیرا تقریبا نیمی از مردم جهان با این زبان آشنایی دارند و البته باید بدانیم که مردم آمریکای لاتین با مردم اسپانیا هر دو هم زبان هستند اما با گویش ها و لهجه های متفاوت

برای یادگیری زبان اسپانیایی یا همون اموزش زبان اسپانیایی و یادگیری الفبای زبان اسپانیایی تنها دیدن فیلم کافی نیست و تمرین لازم میباشد، از طریق اینستاگرم ما میتوانید تمرینات بیشتری برای زبان
بدست بیاورید پس در اینستاگرم هم ما را دنبال کنید

amuzeshe zabane espaniaee be zabane farsi, yadgirie espaniae

لطفاً با نظرهای خود یاری کنید برای اموزش زبان اسپانیایی این صفحه را در جهت بهتر شدن …

آیا می‌دانید زبان اسپانیایی در چه کشورهایی صحبت می‌شود؟ باید بگوییم گستره جغرافیایی این زبان وسیع‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌آید. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم کشورهای اسپانیولی زبان کدام‌ها هستند:

زبان اسپانیایی مانند زبان فرانسه، ایتالیایی، رومانیایی و پرتغالی جزء زبان‌های رومی است که از لاتین عامیانه گرفته شده‌اند. منشاً این زبان به شبه‌جزیرهٔ ایبری برمی‌گردد. شبه‌جزیرهٔ ایبری در گوشهٔ جنوب غربی اروپا قرار دارد که شامل پرتغال و اسپانیای امروزی است. ادامهٔ کاستیلیان زبان لاتین عامیانه (از منطقهٔ کاستایل اسپانیا) با گویش عربی مورها که بخشی از این منطقه را فتح کرده‌ بودند، ترکیب شد و به این ترتیب زبان اسپانیایی استاندارد در دههٔ ۱۲۰۰ شکل گرفت. گویش اندلسی زبان اسپانیایی هم تقریباً در همان زمان به وجود آمد. هنوز هم در بخش‌هایی از جنوب اسپانیا مردم با این گویش صحبت می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تاریخ زبان اسپانیایی به صفحه مستقل آن مراجعه کنید.

زبان اسپانیایی در کجای دنیا به کار می‌رود؟
کشورهای اسپانیایی‌ زبان بسیاری در دنیا هستند؛ زیرا اسپانیایی زبان رسمی ۲۰ کشور زیر و همچنین پورتوریکو است: آرژانتین، بولیوی، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، کوبا، جمهوری دومینیکن، اکوادور، السالوادور، گینه استوایی، گواتمالا، هندوراس، مکزیک، نیکاراگوئه، پاناما، پاراگوئه، پرو، اسپانیا، اروگوئه و ونزوئلا. در ایالات‌متحده، بلیز، آندورا و جبل‌الطارق هم زبان اسپانیایی رایج است، اما زبان رسمی نیست. البته زبان اسپانیایی یکی از ۶ زبان رسمی سازمان ملل است.

چند نفر در جهان به زبان اسپانیایی حرف می‌زنند؟
اسپانیایی زبان مادری بیش از ۴۰۰ میلیون نفر است. همین امر باعث شده که پس از زبان چینی، دومین زبان گفتاری دنیا شود. زبان انگلیسی با حدود ۳۶۰ میلیون جمعیت انگلیسی‌زبان در رتبهٔ سوم و پس از زبان اسپانیایی قرار دارد. زبان اسپانیایی، پس از انگلیسی و فرانسه، سومین زبان تدریس‌شده در دنیا است. اسپانیایی علاوه بر اینکه زبان مادری ۴۰۰ میلیون نفر است، زبان دوم چیزی نزدیک به ۹ میلیون نفر در سراسر دنیا هم هست.

چند نفر در ایالات‌متحده به زبان اسپانیایی حرف می‌زنند؟
در ایالات‌متحده، اسپانیایی زبان اول بیش از ۴۱ میلیون نفر (تقریباً ۱۳٪ جمعیت) است و این رقم همچنان درحال رشد است. به‌علاوه، تقریباً ۱۲ میلیون دوزبانه در ایالات متحده سکونت دارند که یکی از دو زبانشان همان اسپانیایی است. همین موضوع ایالات‌متحده را به دومین کشور بزرگ اسپانیایی‌زبان در دنیا (پس از مکزیک) تبدیل کرده است؛ اما طبق پیش‌بینی یک پژوهش، تا سال ۲۰۵۰ ایالات‌متحده به بزرگ‌ترین کشور اسپانیایی‌زبان تبدیل خواهد شد.

آمریکایی‌هایی که در حال حاضر اسپانیایی بلد نیستند هم دارند آن را یاد می‌گیرند. اسپانیایی تدریس‌شده‌ترین زبان در ایالات‌متحده است و بسیاری از افراد در رشته زبان و ترجمه اسپانیایی تحصیل می‌کنند. در حقیقت، ۵۰٪ دانشجویان آمریکایی و بیش از ۷۰٪ دانش‌آموزان زبان اسپانیایی را برای یادگیری انتخاب می‌کنند؛ این رقم به‌طور معناداری بیشتر از ۱۲٪ دانشجویان و ۱۵٪ دانش‌آموزانی است که زبان فرانسه، یعنی دومین زبان پرطرفدار تدریس‌شده، را برای یادگیری انتخاب می‌کنند.

چند نفر در آمریکای لاتین به زبان اسپانیایی حرف می‌زنند؟
مکزیک با ۱۲۱ میلیون سکنه‌ای که اسپانیایی زبان مادری‌شان است، بزرگ‌ترین جمعیت اسپانیایی‌زبان دنیا را دارد. با این همه، ایالات‌متحده به‌سرعت در حال پیشروی است. اسپانیایی زبان رسمی مکزیک و بسیاری از کشورهای آمریکای مرکزی و جنوبی است. کلمبیا (با ۴۶ میلیون اسپانیایی‌زبان) و آرژانتین (با ۴۱ میلیون اسپانیایی‌زبان) دو تا از بزرگ‌ترین کشورهای اسپانیایی زبان آمریکای جنوبی هستند. تقریباً ۶۰٪ جمعیت آمریکای لاتین به زبان اسپانیایی، نزدیک به ۳۴٪ به زبان پرتغالی و درصد کمی به سایر زبان‌ها، نظیر فرانسوی، انگلیسی و مایایی حرف می‌زنند. تعداد کشورهای اسپانیایی زبان در آمریکای لاتین بسیار زیاد است.

amuzeshe zabane espaniae

#آموزش #زبان #اسپانیایی #اموزش #اسپانیایی

آموزش تصویری زبان اسپانیایی از پایه

زبان اسپانیایی,یادگیری اسپانیایی,آموزش اسپانیایی,آموزش زبان اسپانیایی,خودآموز اسپانیایی,اسپانیایی از پایه,اسپانیایی به فارسی,اسپانیایی از صفر,اسپانیایی مقدماتی,آموزش اسپانیائی,تلفظ اسپانیایی,amuzeshe espaniaee,یادگیری زبان اسپانیایی,آموزش زبان اسپانیایی مبتدی,اموزش زبان اسپانيايي,مکالمه اسپانیایی,zabane espaniaee,اسپانیائی,espaniaee,yadgirie espaniae,الفبای اسپانیایی,اموزش زبان اسپانيايي,اموزش زبان اسپانيايي از پايه,الفبای زبان اسپانیایی,اسپانیایی

24 دیدگاه دربارهٔ «آموزش زبان اسپانیایی – اموزش اسپانیایی #1»

  1. من ویدیو اول رو دیدم، خیلی خوب و کامل توضیح دادید، تصمیم گرفتم همراهتون استارت بزنم، امیدوارم همه کسانی که اینجا هستند حقوق مدرس رو رعایت کنند تا ما هم محروم نشیم??

  2. به نظرم ویدیو ها بد نیستن ولی انگار مدرس اعصاب نداره. من دو دقیقه فیلم و نگاه کردم انگار میخواد بزنن شاگردو. خلاصه بیخیال شدم امیدوارم مدرس یه روز که حوصله داره دوباره فیلم و ضبط کنه

  3. سپاس گذار از شما ،برای اینکه اینقدر روان و قابل فهم زبان اسپانیایی رو درس میدین، سلامت و پایدار باشید همیشه در کنار خانواده محترم،??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *