Taekwondo exercise_تمرین تکواندو برای اجرای ضربه یوپ چاگی یا کف پا در مسابقات

Taekwondo exercise_تمرین تکواندو برای اجرای ضربه یوپ چاگی یا کف پا در مسابقاتFour exercise side kick in Taekwondo
Side kick is the one of kick we use it more and more in competition.
سلام دوستان همیشه حامی من
ضربه یوپ چاکی (به اصطلاح کف زدن) در تکواندو امروز بسیار استفاده میشه برای حمله و ضدحمله کردن. به روش های مختلفی میتونیم ضربه کف رو در حمله اجرا کنیم. در این کلیپ ۴ روش برای استفاده از ضربه یوپ چاگی در مسابقه را براتون گزاشتم.
روش اول فقط کافیه به دقت به فاصله تون با حریف نگاه کنید و زمانی که فاصله مناسب شد ضربه کف رو به نقطه وسط هوگو وارد میکنید. برای بالا رفتن سرعت از پای جلو برای اجرای حرکت شروع کنید و از پای عقب برای نفوذ بیشتر و بعد اتمام ضربه حتما جا به جای داشته باشید که حریف به شما ضربه ای وارد نکنه.
دومین نحوه کف زدن برای حریف هایی هست که تمایل به خالی کردن دارند شما یک نفوذ به اندازه یک استپ انجام میدید و ضربه کف رو وارد میکنید.
سومین حرکت برای گول زدن حریف اجرای یک ضربه رو به اون نشون میدم مانند ضربه به شکم اما ضربه اصلی و با تمام قدرت رو به بدنه (پهلو)حریف وارد میکنیم.
چهارمین روش برای ضربه کف شما برای باز شدن گارد حریف اجرای تکنیک به سر و صورت نشون میدین اما ضربه اصلی به صورت کف و به بدن حریف وارد میکنید.
امیدوارم دوست داشته باشید و سوالات و نظراتتون برام کامنت کنید خیلی ممنون از حمایتتون??

#Taekwondo #exerciseتمرین #تکواندو #برای #اجرای #ضربه #یوپ #چاگی #یا #کف #پا #در #مسابقات

آموزش تصویری ضربات پا در تکواندو

Taekwondo exercise,Yup chagi,black belt,martial arts,taekwondo kicks,تکواندو,تکواندو ایرانی,تکواندوکار,حریف,ضربه,مسابقه,میرهاشم,هادی ساعی,کف زدن,یوپ چاگی

2 دیدگاه دربارهٔ «Taekwondo exercise_تمرین تکواندو برای اجرای ضربه یوپ چاگی یا کف پا در مسابقات»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *