سری شروع | جلسه اول | آموزش مبتدی یوگا فارسی | YOGA IN FARSI | FARSI YOGA

سری شروع | جلسه اول | آموزش مبتدی یوگا فارسی | YOGA IN FARSI | FARSI YOGAبه روز اول از سری آموزشی یوگای کامل برای مبتدیان (شروع) خوش آمدید. اگر تا حالا یوگا نکردین و نمیدونین از کجا شروع کنید، به جای درستی اومدین. من بسیار خوشحالم که امروز با من یوگا تمرین می کنید. این یک کلاس 30 دقیقه ای یوگا با تمرکز بر قدرت بالای بدن است.

این کلاس مجموعه ای از آسانا (تمرینات فیزیکی) ، پرانایاما (تمرینات تنفسی) و مراقبه نهایی و آسانای نهایی شاواسانا می باشد. وصبور باشید و از تمرین امروز لذت ببرید

این مجموعه هفت روزه قدم به قدم شما رو با یوگا آشنا می کند.

لطفا با دوستانتون به اشتراک بگذارید و انتشار دهید

? SUBSCRIBE for more FREE yoga:

لطفن تجربتون رو با من در اینجا به اشتراک بزارین.

به یاد داشته باشید که به بدن خود گوش دهید و زمانی را برای ارتباط با نفس خود اختصاص دهید. اجازه دهید این احساس بدون احساس نگرانی از شکل ظاهری، بر روی بدن شما احساس خوبی داشته باشد.
مت خود را پهن کنید و لذت ببرید!

?????????????????

با من از محیط امن و آرام منزل خود یوگا کنید.
اگر شاغل هستین، مادرپرمشغله هستین، یا هنوز عادت به تمرین بدنی طولانی ندارین، و یا به هر دلیلی امکان شرکت در کلاسهای یوگا ندارین این سری از هفت روز یوگا به شما این امکان رامی دهد که از منزل خود با من یوگا کنید. این سری تمرینات آموزشی یوگابه زبان فارسی با هدف قرار دادن قسمتهای مختلف بدن همراه با تنفس آگاهانه شما را برای تمرینات طولانیتر آماده میکند.

?? هفت روز چالش یوگا▶︎ Playlist:

? لطفن برای ویدیوهای بیشتر رایگان آموزش یوگا اینجا سابسکرایب کنین ▶︎

ناماسته?

#FARSIYOGA​ #YOGAWITHAIDA #YOGABEFARSI

?????????????????

ناماسته
من آیدا هستم. مربی با مدرک ۴۰۰ ساعته مربیگری از سازمان یوگا الیانس آمریکا هاتا، ونیاسا، یین و مدیتیشن و در اینجا تجربیات خود رو به رایگان و بخشی از کارما یوگا با شما سهیم خواهم شد.

Website:
Instagram:
Pinterest:

???????????????????????????????????
.لطفن اگر هرگونه سابقه بیماری دارین قبل از شروع یوگا ابتدا با پزشک خود مشورت کنید
با استفاده از فیلم های ما، شما تأیید و موافقت می کنید که یوگا با آیدا هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه صدمه و ضرر در رابطه با هرگونه مطالب ارسال شده ندارد
???????????????????????????????????

YogawithAida strongly recommends that you consult with your physician before beginning any exercise program. You should be in good physical condition and be able to participate in the exercise. You should understand that when participating in any exercise or exercise program, there is the possibility of physical injury. If you engage in this exercise or exercise program, you agree that you do so at your own risk, are voluntarily participating in these activities, assume all risk of injury to yourself, and agree to release and discharge.

#farsiyoga​ #Yogawithaida #doyogamakeahange

#سری #شروع #جلسه #اول #آموزش #مبتدی #یوگا #فارسی #YOGA #FARSI #FARSI #YOGA

آموزش تصویری یوگا مقدماتی

یوگا,یوگا در خانه,یوگا برای مبتدیان,آموزش یوگا,یوگا فارسی,ورزش یوگا,farsi,yoga farsi,اموزش یوگا,اموزش یوگا مقدماتی,یوگا مبتدی در منزل,آموزش یوگا از پایه,تمرین یوگا,yoga be farsi,yoga in persian,iran,meditation,مراقبه,مدیتیشن,ورزش,manoto,مدیتیشن فارسی,یوگا برای آرامش,فواید یوگا,یوگای ذهن,یوگا چیست,یوگا برای آرامش اعصاب,yogawithaida,یوگا برای همه بدن,یوگا برای حس خوب,یوگا برای همه,۳۰ دقیقه یوگا برای همه,آموزش مبتدی یوگا فارسی,سری شروع,FARSI YOGA

50 دیدگاه دربارهٔ «سری شروع | جلسه اول | آموزش مبتدی یوگا فارسی | YOGA IN FARSI | FARSI YOGA»

 1. به روز اول از سری آموزشی یوگای کامل برای مبتدیان (شروع) خوش آمدید. اگر تا حالا یوگا نکردین و نمیدونین از کجا شروع کنید، به جای درستی اومدین. من بسیار خوشحالم که امروز با من یوگا تمرین می کنید. این یک کلاس 30 دقیقه ای یوگا با تمرکز بر قدرت بالای بدن است.

  این کلاس مجموعه ای از آسانا (تمرینات فیزیکی) ، پرانایاما (تمرینات تنفسی) و مراقبه نهایی و آسانای نهایی شاواسانا می باشد. وصبور باشید و از تمرین امروز لذت ببرید

  این مجموعه هفت روزه قدم به قدم شما رو با یوگا آشنا می کند.

  لطفا با دوستانتون به اشتراک بگذارید و انتشار دهید

  ? SUBSCRIBE for more FREE yoga: http://bit.ly/37oKDus​

 2. سلام خسته نباشید، ببخشید من قصد داشتم یوگارو با سبک هاتا یوگا شروع کنم، از اونجایی که تاحالا اصلا یوگا کار نکردم ازتون راهنمایی میخواستم که چجوری باید شروع کرد و من از کدوم فیلم آموزشی شما میتونم شروع کنم؟

 3. خیلی دنبال یوگای فارسی میگشتم
  خداروشکرکه باشما آشناشدم?
  اولین یوگام بود خیلی عالی بود لذت برد باشما یوگاانجام دادم ممنونم واقعا صداتون خیلی پر از انرژی خوبه???❤❤

 4. اولین ها بنظرم قشنگ تریناست…و بالاخررره اولین یوگاااای زندگیمو انجام دادم^^چقدر حس خوبی داد…مرسی ایداجان

 5. یوگا در چه ساعتی از شبانه روز مناسبه؟ و تمرینات قسمت اول رو جند روز باید انجام داد تا بعد بریم قسمت دوم؟

 6. عزیزم خدا خیرت بده این برای مبتدی هاست ؟؟؟؟ من یک ربع بیشتر نتونستم انجام‌بدم
  هم‌حرکت ها خیلی متنوع بود و زیاد، هم برای اولین بار فک کنم‌زمانش‌زیاد بود???

 7. خیلی خیلی عالی بود ممنونم ازتون بسیار بسیار لذت بردم، ارامش و برون ریزی فوق العاده ای داشتم و بعد حدودا یکسال دوباره یوگا کردم با شما، فقط نگرانم بعد این ۷ روز باید چیکار کرد؟??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *