سوالات فنی آیین نامه پایه دو| سری اول | آموزش رانندگی استایل

سوالات فنی آیین نامه پایه دو| سری اول | آموزش رانندگی استایل.این ویدئوی صوتی و تصویری 50 سوال متداول آزمون راهنمایی و رانندگی را به شما آموزش می دهد
قبل از رانندگی در شهر و گذراندن امنحان عملی رانندگی باید آزمون تئوری گواهینامه رانندگی را با موفقیت بگذرانید.
آیین نامه رانندگی، مجموعه ای از دستورات، قوانین و مقررات است که به منظور افزایش ایمنی در جاده ها و خیابان ها و کاهش تصادفات و حوادث رانندگی وضع شده اند.
آموزش صحیح به افرادی که متقاضی دریافت انواع گواهینامه رانندگی با خودرو و ماشین های سنگین هستند امری ضروری است و اجرای دقیق آن بر عهده مؤسسات آموزشی معتبر می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی شامل بخش ها و مفاهیم متعددی است که به صورت مدون و کامل در کتاب راهنمای دریافت گواهینامه درج شده است. آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، قوانین ترافیکی و نحوه رانندگی ایمن با خودرو، آشنایی با سیستم های فنی یک خودرو، روش های تعمیرات و نگهداری قطعات خودرو و سایر موارد فرهنگ سازی رانندگی و حقوق شهروندی، مهم ترین سرفصل های آموزشی برای تست آیین نامه اصلی هستند.

#سوالات #فنی #آیین #نامه #پایه #دو #سری #اول #آموزش #رانندگی #استایل

آموزش تصویری آیین نامه رانندگی

سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی,امتحان عملی رانندگی,آموزش رانندگی و گواهینامه اروپایی,فشرده سولات آزمون راهنمایی و رانندگی,گواهینامه فرانسوی سیر تا پیاز,امتحان عملی رانندگی در اروپا,رانندگی در اتوبان با آموزشگاه آنلاین ایستایا,رانندگی در شب با استایل,آزمون تئوری گواهینامه رانندگی,پارک کنار جدول,کلاچ و نیم کلاچ با آموزشگاه استایل,پارک دوبل با آموزشگاه استایل

3 دیدگاه دربارهٔ «سوالات فنی آیین نامه پایه دو| سری اول | آموزش رانندگی استایل»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *