آموزش جمع و تفریق با چرتکه با فرمول – معرفی دوستان کوچک (شعر دوستان کوچک)

آموزش جمع و تفریق با چرتکه با فرمول – معرفی دوستان کوچک (شعر دوستان کوچک)در این درس کودکان و دانش آموزان با دلیل استفاده از فرمول دوستان کوچک برای جمع و تفریق بر روی چرتکه سوربان (یو سی مس) آشنا می شوند. سپس با دوستان کوچک و شعر دوستان کوچک آشنا می شوند. آموزش ها بصورت درس به درس و مرحله به مرحله می باشد تا کودکان محاسبات ذهنی با چرتکه را بیاموزند. این دوره به صورت کامل ارائه شده و درس به درس پیش می رود. مربی این دوره سرکار خانم صبرا نصیری مربی مستر چرتکه مولف کتاب اندیشه برتر می باشد؛ در این دوره کتاب اندیشه برتر 3 تدریس می گردد.
===========================================
پلی لیست آموزش گام به گام جمع و تفریق چرتکه (ترم اول):

پلی لیست آموزش رایگان جمع و تفریق چرتکه سطح متوسط (ترم دوم):

پلی لیست آموزش کار با چرتکه جمع و تفریق پیشرفته (ترم سوم):

===========================================
chapters: آموزش محاسبات ذهنی با چرتکه ترم دوم
0:26 مرور ترم 1 چرتکه برای کودکان
1:16 شروع ترم 2 محاسبات ذهنی با چرتکه
1:30 شعر دوستان کوچک چرتکه و آموزش دوست کوچک در چرتکه
3:18 توضیح کتاب اندیشه برتر 3
5:35 شیوه حرکت دادن مهره ها در دوستان کوچک
7:25 دلیل استفاده از دوست کوچک در جمع (جمع و تفریق با فرمول دوست کوچک)
===========================================
در این دوره شما با دوستان کوچک آشنا می شوید و فرمولهای جمع و تفریق با دوستان کوچک را فرا میگیرید و با استفاده از چرتکه عملیات جمع و تفریق اعداد یک رقمی و دو رقمی را انجام میدهید و با شیوه های شنیداری و دیداری و تصویرسازی ذهنی آشنا می شوید.
محاسبه ذهنی با چرتکه باعث افزایش راندمان مغز و فعال شدن دو نیمکره مغز می گردد که در طولانی مدت باعث تقویت حافظه، ارتباط دو نیمکره با هم در مباحث محاسباتی، ذهنی سازی، تجسم، ادراک و تحلیل و … می شود.
شما می توانید جهت ثبت نام در دوره کامل مجازی که زیر نظر مستقیم مربی چرتکه برگزار میگردد به سایت آکادمی اندیشه به آدرس مراجعه کنید.
در این دوره علاوه بر تدریس، تمرین و آزمون، سه جلسه ارتباط مستقیم با مربی جهت رفع اشکال، پاسخگویی و کنترل روند پیشرفت دانش آموز هم انجام می شود که از ویژگیهای منحصربفرد این دوره ها می باشد.
برای ثبت نام در دوره محاسبات ذهنی با چرتکه ترم دوم ( جمع و تفریق با فرمول ) اقدام کنید:
پیج اینستاگرام آکادمی اندیشه

با دیدن این آموزش شما باید شعر دوستان کوچک و دلیل استفاده از فرمول دوستان کوچک را بیاموزید، به نظرتون ساده بود کار با چرتکه؟

#چرتکه​ #آموزش_مجازی​ #دوستان_کوچک #شعر_دوستان_کوچک #یو_سی_مس​ #ucmas​ #شنیداری​ #دیداری​ #تقویت_هوش​ #آموزش_چرتکه​ #جمع​ #تفریق​ #ریاضی​

آموزش چرتکه ترم دوم , آموزش چرتکه با فرمول , آموزش شعر دوستان کوچک , جمع و تفریق با چرتکه دوستان کوچک , آشنایی با چرتکه یو سی مس , کتاب اندیشه برتر 3 , آموزش چرتکه یو سی مس , آموزش محاسبات ذهنی با چرتکه , آموزش چرتکه به کودکان

#آموزش #جمع #تفریق #با #چرتکه #با #فرمول #معرفی #دوستان #کوچک #شعر #دوستان #کوچک

آموزش تصویری چرتکه

آموزش چرتکه ترم دوم,آموزش چرتکه با فرمول,آموزش شعر دوستان کوچک,جمع و تفریق با چرتکه دوستان کوچک,کتاب اندیشه برتر 3,آموزش چرتکه یو سی مس,آموزش محاسبات ذهنی با چرتکه,آموزش چرتکه به کودکان,آموزش جمع چرتکه ذهنی,آموزش جمع چرتکه با فرمول,جمع با فرمول دوستان کوچک,جمع دوست کوچک,اموزش شعر دوست کوچک,دلیل استفاده از دوستان کوچک,آموزش مربیگری چرتکه,آموزش دوستان کوچک چرتکه,آموزش جمع و تفریق با چرتکه,تدریس دوست کوچک چرتکه,معرفی دوستان کوچک,جمع و تفریق با چرتکه با فرمول

4 دیدگاه دربارهٔ «آموزش جمع و تفریق با چرتکه با فرمول – معرفی دوستان کوچک (شعر دوستان کوچک)»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *