آموزش دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام

آموزش دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرامدر این ویدئو به نحوه دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام خواهیم پرداخت. در غیرفعال کردن موقت اینستاگرام اطلاعات شما از اینستاگرام حذف نخواهد شد نحوه بازگردانی اکانت دیسیبل شده به این شکل هست که بعد از گذشت 2 ساعت و ورود مجدد اکانت شما فعال خواهد شد.
نکات مهم غیرفعال سازی موقت اکانت اینستاگرام
بنابر اعلام اینستاگرام، شما تنها هفته‌ای یک بار قادر به غیرفعال کردن و فعال کردن مجدد اکانت خود هستید.
با غیرفعال کردن اکانت و خارج شدن از اکانت تا زمانی که دوباره یوزرنیم و پسورد خود را ثبت کرده و دوباره وارد اینستاگرام شوید اکانت خود را غیرفعال کرده‌اید و هیچ فردی قادر به مشاهده تصاویر و پروفایل شما نیست.
با دی اکتیو کردن اکانت پیام‌های شخصی دایرکت، پست‌ها، فالورها و دست نخورده باقی خواهند ماند. در عین حال تجربه نشان داده گاهی اوقات برای افرادی که آنها را در تصاویر قبلی خود تگ کرده‌اید با فعال کردن مجدد اکانت برای آنها نوتیفیکیشن ارسال می‌شود.
حذف موقت اکانت اینستاگرام کاملا بدون اشکال اعلام شده است اما در عین حال تجربه نشان داده برخی اوقات با فعال کردن مجدد اکانت برخی کاربران دچار برخی اشکالات موقتی می‌شود.
پس از غیرفعال کردن اکانت، نام کاربری شما موقتاً به instagrammer تغییر خواهد کرد و پس از گذشت مدت زمانی (از چند دقیقه تا چند ساعت) اکانت به طور کلی به همراه کامنت‌ها و لایک‌ها موقتاً محو خواهد شد.
اگر چه اینستاگرام هیچ محدودیتی برای ورود مجدد و فعال کردن اکانت اعلام نکرده اما برای فعال کردن و ورود مجدد معمولا باید چند ساعت صبر کنید و هیچ راهی برای فعال کردن جز وارد شدن وجود ندارد.
برخی اوقات کاربران با مشکل در غیرفعال کردن اکانت خود مواجه هستند که مربوط به شبکه اینستاگرام است و راه‌حلی به جز صبر و انجام مجدد کار برای این مشکل وجود ندارد. این مشکل معمولا برای کاربرانی که زیاد انجام به این کار می‌کنند بیشتر دیده می‌شود.
برای غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام هیچ راهی جز انجام این موضوع از طریق وب‌سایت اینستاگرام وجود ندارد و غیر فعال کردن اکانت توسط خود اپلیکیشن امکان ندارد. برای مراجعه به وب‌سایت اینستاگرام می‌توانید از طریق کامپیوتر و یا خود گوشی اقدام کنید.
جهت مشاهده کامل این دوره به وبسایت ما مراجعه کنید:

#آموزش #دی #اکتیو #کردن #اکانت #اینستاگرام

آموزش تصویری دی اکتیو اینستاگرام

اینستاگرام,امنیت اینستاگرام,خرید فالوور اینستاگرام,خرید پیج اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *