نکات مهم امتحان عملی رانندگی

نکات مهم امتحان عملی رانندگیگواهینامه رانندگی‌، روز اول تمرین عملی‌ گواهینامه , برای کسانی‌ که هیچ تجربه رانندگی ندارند. گواهینامه آلمانی اصلا سخت نیست. شما با دیدن این ویدیو ها به راحتی میتوانید مثل هزاران نفر دیگه گواهینامه بگیرید و از رانندگی در جاده های خوب آلمان لذت ببرید. در این کانال علاوه بر گواهینامه نکات مهم خرید و تعمیر ماشین را هم داریم که برای شما دوستان عزیزم در لیست ویدیوهای زیر قرار دادم.

گواهینامه رانندگی آلمان 00:00
امتحان عملی رانندگی 1:30
امتحان تئوری رانندگی 2:15
امتحان گواهینامه 3:00
گواهینامه عملی 5:20
گواهینامه تئوری 6:30

#نکات #مهم #امتحان #عملی #رانندگی

آموزش تصویری آیین نامه رانندگی

گواهینامه با یادگیری,گواهینامه رانندگی,آمتحان رانندگی,گواهینامه ۳۰ روز,گواهینامه رانندگی در ۳۰ روز,گواهینامه با اشکان,گواهینامه در سی روز,گواهینامه آلمانی,امتحان رانندگی,امتحان گواهینامه,امتحان عملی,امتحان,تکنیک گواهینامه,امتحان رانندگی در امریکا,امتحان عملی رانندگی,گواهینامه تیوری,سوالات گواهینامه,گواهینامه رانندگی در انگلستان,گواهینامه رانندگی در کانادا,امتحان السياقة,گواهینامه آلمانی به فارسی,گواهینامه رانندگی در ترکیه,سوالات فنی گواهینامه

34 دیدگاه دربارهٔ «نکات مهم امتحان عملی رانندگی»

  1. ممنون از آموزش زیباتون فقط در جریان آموزشی خیلی کلمات آلمانی استفاده می‌کردید که بسیاری از بیننده گان زبان آلمانی بلد نیستن

  2. ممنون از شما ، ویدیو های تان واقعاً کمک کننده است، من امروز خوشبختانه در امتحان عملی گواهینامه موفق شدم ، موضوع استرس یک امر طبیعی است من هم پس از ده دقیقه توانستم بالای استرسم غلبه کنم و حالتم خوب شد و توانستم همه قوانین را مراعات کرده در اخیر رضایت امتحان گیرنده را بدست آرم. موفقیت برای همه آرزو میکنم.

  3. سلام حلتون چطوره .من در حال حاضر رانندگی در شهر را میگذرونموی سوالی داشتم از خدمتتون و اینکه الان با خود رییس اموزشگاه دوره عملی را برداشتم اما همش داره منو گمراه میکنه و سوالات خصوصی میپرسه . و به من میگه تو اصلا تو ایران رانندگی کردی – من واقعا موندم .ایا من میتونم مربیمو عوض کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *